13 листопада 2019 року, відбувся допрем’єрний показ документального фільму «вдивляючись у темряву», з тифлокоментарем. В фільмі йдеться про ветерана АТО, який постраждав під час диверсійного нападу на групу інструкторів. Під час якої загинув друг героя, а сам Сапер Віталій Галіцин, - Дістав контузію і втратив зір.

Сюжет документального фільму розповідає про реальну ситуацію з життя Віталія. Як він, після втрати зору, навчався орієнтуватись у просторі, сприймати світ за допомогою інших органів чуття і користуватись комп’ютером і телефоном з допомогою незрячого чоловіка.

Та, з'ясувалося, щоби отримати військову пенсію, ветеранові ще треба довести, що поранення отримав не деінде, а виконуючи бойове завдання. Віталій оббиває пороги владних кабінетів, та скрізь отримує відмови.

"Вдивляючись у темряву" зачіпає одразу дві болючі теми – проблеми ветеранів та інтеграцію незрячих до повноцінного життя в суспільстві.

Ідея стрічки "Вдивляючись у темряву" виникла ще під час Євромайдану, коли з'явилися активісти з ураженнями очей, розповідає режисер Сергій Волков. Зйомки тривали п'ять років – в українському товаристві сліпих, в кількох містах. Коли почалися зйомки за участю Віталія, сценарій був не потрібен.

"Вдивляючись у темряву" став переможцем конкурсного відбору Держкіно. Половину коштів на створення фільму надала Україна, половину – Швеція. Офіційна прем'єра стрічки запланована на 2020 рік.