Мало які озера України можуть похвалитися цілющими властивостями своєї води. Одне з них - Біле озеро, утворилося в басейні річки Стир. Це давнє карстове ноутворення, про що свідчать підземні води, які утримують постійну температуру, а також унікальна рослинність на території біля озера.
Біле озеро не замерзає - його температура тримається на восьми градусах тепла. Влітку ж воно прогрівається, в ньому можна купатися і загоряти на березі.
Максимальна зареєстрована глибина озера - 34 метри.

Біле озеро - Рівненська область

Вчені й досі продовжують досліджувати унікальні властивості води в Білому озері, яке отримало назву за свою чистоту. Речовини, які містяться в озері - солі, калій, фосфати - взаємодіють з сонцем і виробляють енергію, яка благотворно впливає на людський організм.
Тому багато хто воліє Біле озеро різним курортам і приїздять сюди відпочивати і лікуватися. За словами місцевих, вода здатна лікувати опіки, порізи, захворювання нервової системи, впливає на тиск, усуває запалення і виразки. А ще на березі озера можна влаштувати пікнік і милуватися його красою.
Біле озеро - озеро молодості, і це не жарти. Тут найвищий вміст гліцерину в воді - 6.37 мг / л - а вода м'яка навіть на дотик. Після купання не потрібно витиратися, не дивлячись на сильний вітер.


З інфраструктури: «Кемпінг» - мальовничі місця для відпочинку з наметами, їдальня, будиночки двох типів: для пар (2-місні) і для сімей (3-місні), прокат човнів і катамаранів, майданчик для волейболу, дитячі майданчики і головне - саме озеро.