21 березня 2016 року у Луцьку відбулась презентація Всеукраїнського соціального проекту «Braille Studio», спрямованого на забезпечення рівності незрячих людей, який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Віце-президент з зовнішньої політики ВГО  «Генерація успішної дії» Юлія Сачук розповіла про потреби людей з інвалідністю по зору в літературі, географічних картах, вивісках на державних установах, схемах приміщень, про можливість брати участь у виборах, отримувати інформацію про кандидатів. Багато цього поки що лишається мрією для незрячих українців. Під час зустрічі Юлія Сачук презентувала першу рельєфно-графічну адміністративну карту України, створену для незрячих в межах проекту «Право на доступність: досвід США в українських реаліях».

«Якщо молодша школа ще більш-менш забезпечена літературою, то про старшу такого сказати не можна, – розповідає вчитель Крупівського навчально-реабілітаційного центру, голова Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук. «Наприклад, я хочу прийти в кафе і прочитати меню. Я не хочу, щоб кафе чи піцерія, де є меню шрифтом Брайля, було восьмим чудом світу. Я хочу, щоб таке було скрізь.»

Втілити це дозволять спеціальні принтери, що друкують для незрячих шрифтом Брайля – BrailleBox і Everest. Перший в рамках проекту планують придбати для потреб усієї України, другий – для волинян. Вартість цієї техніки 16000$ і 4000$ відповідно. ВГО «Генерація успішної дії» закликає всіх долучитися до збору коштів. Половину суми на принтер Everest, що знаходитиметься у Луцьку перерахує головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського Тетяна Єремеєва.Команда проекту щиро усвідомлює, що реалізація даного проекту стане можливою лише за вашої підтримки й допомоги кожного!

Реквізити рахунку в Ощадбанку: одержувач – ВГО «Генерація успішної дії», код ЄДРПОУ 34935692, рахунок: 26007300943056 у ГУ м. Києва та Київській обл. АТ «Ощадбанк», МФО 322669.

Реквізити рахунку в ПАТ КБ «Приватбанк»: одержувач – ВОО ВГО «Генерація успішної дії», ЄДРПОУ 37004147, рахунок: 26001055402689 у філії Волинського Головного регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 303440.

Детальніше про проект читайте на сторінці проекту.