З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Палаці культури Рівненської АЕС ( м.Вараш Рівненської області) відбувся тематичний вечір за участю вихованців міського реабілітаційного центру дітей та молоді з особливими потребами.


Концерт, організований юними вихованцями Кузнецовського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів ім. З. Матвієнко та працівниками Палацу культури РАЕС показав, наскільки сильними, творчими та ініціативними можуть бути люди з обмеженими фізичними можливостями. Сьогодні центр є кращою установою такого типу на Рівненщині та одним з найперспективніших в країні.

Почесними гостями заходу стали генеральний директор РАЕС Павло Павлишин та голова профспілкового комітету станції Іван Мельник, представники міської влади, благодійники, меценати. За словами Павла Павлишина, реабілітаційний центр є прикладом справжньої людської доброти та любові: «Приємно, що у закладі працюють люди, які своє життя та всі свої знання присвячують благородній справі. Колектив Рівненської АЕС також надає необхідну підтримку центру та його вихованцям».

«Підтримка атомників допомагає вирішувати повсякденні господарські проблеми, сприяти соціальній реабілітації наших дітей, створювати комфортні умови для здійснення реабілітаційного процесу. Наші звернення завжди знаходили розуміння та активно вирішувалися. Сьогодні наші діти можуть відчути себе частинкою суспільства, завдяки увазі, підтримці та розумінню небайдужих людей», - сказала голова батьківського комітету центру Галина Билин.

Міжнародний день людей з інвалідністю не можна назвати святковим, в той же час, цей знаковий день закликає до інтеграції інвалідів у повноцінне життя суспільства. Підтримуючи всесвітній рух, персонал РАЕС постійно надає фінансову та моральну підтримку людям з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, підприємство щороку проводить їх працевлаштування. На сьогодні у колективі електростанції працює 306 таких співробітників. Також, як запевнив Павло Павлишин, до Дня Св. Миколая усі вихованці міського реабілітаційного центру отримають від атомників святкові подарунки.


Джерело: http://www.golos.com.ua
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Палаці культури Рівненської АЕС ( м.Вараш Рівненської області) відбувся тематичний вечір за участю вихованців міського реабілітаційного центру дітей та... http://www.golos.com.ua/news/44321
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Палаці культури Рівненської АЕС ( м.Вараш Рівненської області) відбувся тематичний вечір за участю вихованців міського реабілітаційного центру дітей та... http://www.golos.com.ua/news/44321