Сьогодні в нашій державі мешкає багато дітей з порушеннями зору, які з нетерпінням чекають на вихід нових книг та дидактичних тифломатеріалів, що допоможуть пізнавати світ та принесуть їм насолоду та втіху.

16 липня 2018 року  о  12.00 у Інтернет-центрі «Окуляр» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, вул. Короленка, 6 відбудеться презентація корекційних  засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору.  Для самих маленьких буде презентована «Біблія для дітей» надрукована плоскодрукованими буквами та шрифтом Брайля.

Презентація корекційних засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору

Програма заходу


12.00 – офіційна передача громадською організацією «КЛУБ РОТАРІ МІСТА РІВНЕ» корекційних та реабілітаційних  засобів відокремленому підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області,   придбаних відповідно до глобального гранту №1866739 Ротарі Фауйндейшн «Початкова освіта, грамотність та соціалізація незрячих та слабозорих людей у м. Рівне». Дане обладнання сприятиме розширенню послуг Інтернет-центру «Окуляр» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

12.30 –  презентація та передача «Біблії для дітей» начальним закладам Рівненської області, які займаються дітьми з порушеннями зору та незрячими, а також дітям, які навчаються  за інклюзивною формою навчання. Видання книги здійснене за благословенням Преосвященного Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, натхненник та керівник проекту - Ростислав Комаренко, волонтерський рух «Заплющ очі. Дивись серцем».

Презентація корекційних засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору  Презентація корекційних засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору  Презентація корекційних засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору

Презентація корекційних засобів навчання для дітей з інвалідністю по зору


За детальною інформацією звертайтеся:

Романуха Зоя, провідний методист РОУНБ тел. 097-553-94-15

Поліщук Петро, бібліотекар, тренер-консультант ІЦ «Окуляр»,
керівник ГО «Генерація успішної дії»  тел. 098-215-78-74