Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» спільно з Рівненським обласним комітетом доступності, громадською радою при Рівненській обласній державній адміністрації, громадською радою при виконавчому комітеті Рівненської міської ради  та Комунальним закладом «Рівненська обласна універсальна  наукова бібліотека» Рівненської обласної ради організовують семінар-тренінг «Інформаційна та інфраструктурна доступність, як головний чинник індивідуальної мобільності людей з інвалідністю і правові аспекти її забезпечення».

Захід відбудеться в п’ятницю 19 квітня 2013 року:

I частина з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти 1   (для представників органів влади, установ та організацій)

II частина з 15.00 до 17.00 за адресою пл. Короленка, 6  Комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна  наукова бібліотека» Рівненської обласної ради Навчально-тренінговий центр 2-й повех.

Основна увага приділятиметься проблемі пошуку та забезпечення шляхів ефективного захисту та відстоювання прав на інформаційну та інфраструктурну доступність та індивідуальну мобільність особами з інвалідністю, що гарантуються Конвенцією ООН «Про права інвалідів», ратифікованою Україною 16 грудня 2009 року, сприяючи її повній імплементації на національному рівні.

Під час заходу будуть порушені питання дотримання міжнародного та національного законодавства у галузі доступності, обговорені пропозиції по його вдосконаленню та вирішенню питань щодо його застосування на практиці, перспективи впровадження та застосування державних будівельних норм та державних стандартів у сфері доступності. Учасникам будуть проілюстровані позитивні та негативні приклади застосування законодавства та дотримання норм і стандартів на практиці.

Будемо раді бачити зацікавлених осіб на заході.

Контактна особа: Голова Рівненського обласного осередку
ВМГО «Генерація успішної дії» Петро Поліщук
телефон: 098-215-78-74, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.