• Лютий - березень. Збирали статистичні дані, щодо кількості студентів з вадами зору, які навчаються у ВУЗах м. Рівне для подальшого формування пропозицій, щодо особливих умов при написанні ЗНО для подання у міністерство освіти України від нашої організації.
 
 • 31 травня відбувся творчий вечір поетеси Самчук Вікторії «Дотик світла» у малій залі Рівненського палацу дітей та молоді, в якому брали участь члени нашого осередку (Поліщук Петро, Дячук Наталія, Маціюк Вікторія) та інші коликтиви ПДМ. Режисером творчого вечора була сама автор віршів Самчук Вікторія. Переглянути концерт можна за посиланням:
 
 • Вересень. Приймали участь у Всеукраїнському конкурсі-огляді інвалідів з вадами зору, малі театральні форми та читецький жанр у м. Євпаторія, де здобули перемогу в номінації «Авторська поезія» (перше місце за органічність сценічної дії) Самчук Вікторія та Поліщук Петро.
 
 • Вересень. Члени осередку приймали участь у регіональному відборі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості інвалідів «Барви життя» де перше місце в номінації «Вокальний жанр (дует)» зайняли Дячук Наталія та Маціюк Вікторія. Стали також дипломантами Всеукраїнського гала-концерту, що відбувся у м. Київ 12 грудня.
 
 • Жовтень. Члени осередку приймали участь у першому Всеукраїнському недержавному конкурсі творчості інвалідів «Неспокій серця», організатором конкурсу була «Спілка працездатних інвалідів України». Дипломантами конкурсу стали Дячук Наталія (номінація «Вокал»), Самчук Вікторія та Поліщук Петро (номінація «Авторська поезія»).
 
 • Висвітлення проблем та пропозицій людей з вадами зору у радіопередачах Романік Катерини: «Соціальний аспект», «Правове поле», «Недільна світлиця» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії. Детальніше за посиланнями: http://www.ex.ua/83278130 , а також http://www.ex.ua/83283892
 
 • Листопад. Представлення нашої організації та проблем людей з вадами зору у 30 хвилинній телепередачі «Один на один», яка виходить у прямому ефірі Рівненської державної телерадіокомпанії. Учасниками передачі були голова РОО ВМГО «ГУД» Поліщук Петро та заступник голови Самчук Вікторія. Більше за посиланням:
 
 • Лстопад. Рівненський обласний осередок ВМГО «ГУД» провів моніторинг супермаркетів та підземних переходів міста Рівне на доступність для людей з вадами зору.
 
 • Листопад. Допомога у підготовці сюжетів на соціальну тематику про проблеми інвалідів різних нозологій журналістці Рівненської державної телерадіокомпанії Бобриковій Тетяні, які транслювалися з 29 листопада по 3 грудня у випусках новин «День». Дивитися сюжети можна за посиланнями:
моніторинг підземного переходу «Центральний» м. Рівне
моніторинг супермаркета «Метро»
 
 • 3 грудня. Члени осередку приймали участь у концерті приуроченому Міжнародному дню інваліда, було представлено два номери від РОО.
 
 • 14 – 17 грудня. Приймали участь в інтегрованому форумі молодіжних громадських організацій інвалідів різних нозологій, який провела НАІУ. Захід відбувся у готельному комплексі «Верховина» м. Київ.
 
 • Грудень. Члени осередку (Бензюк Сергій та Поліщук Петро) взяли участь у семінарі «Форми, методи та засоби реабілітації інвалідів», який відбувся у м. Луцьк.