Павук - Шмід ОлегАвтор: Шмід Олег
Жанр: Детективи, криміналістика
Рік: 2004
Видавництво: Піраміда

Що ж сталося? Остап Барбара не знає, що йому доведеться розплутувати цю таємницю. Йому не відомо, що він таки розгадає джерело небезпеки, яка загрожує всьому людству. Остап Барбара навіть не здогадується, що саме він найближче стоїть до розгадки і що вона зовсім поруч, вона ним бавиться і насміхається з нього.
Він ніколи б не займався цим, якби за півроку після трагедії не побачив у чужому місті… Роман навіює філософські роздуми про зрівноваженість добра і зла у світі, доводить, що немає абсолютного добра, так само, як і абсолютного зла. Тому що світ, може й недосконалий, але збалансований і самодостатній.

Спочатку у Львові, а потім і в Україні з невідомих і незбагненних причин гинуть люди. Остап Барбара, головний герой роману, дуже далекий від того, про що вже декілька місяців кричать газети і телебачення. Він недавно одружився із коханою, вони просто живуть одне одним і їх мало турбує навколишній світ. Але кохана головного героя раптово стає жертвою пошесті і гине на його очах. Тим часом трагічні події в Україні перетворюються в національну катастрофу, держава опиняється на межі загибелі. Але загадкове вимирання людей припиняється так само раптово, як і почалось.

Завантажити